Založ si blog

Výsledky


Výsledky sú vždy dôležité. Výsledky zápasov, výsledky prác, výsledky činností, ktoré v dobrej viere vykonávame. Tak isto to platí pri politikoch, ktorí majú veľa rečí, ktorí musia mať veľa rečí, keďže sa svojou činnosťou snažia nielen riadiť štruktúry, ale aj ovplyvňovať a formovať informačné pole, ktoré ich obklopuje. Avšak výsledok je vždy smerodajný, ten najpodstatnejší údaj, ktorý si musíme všimnúť, a nie ich reči.
.
Prosím, pri rozhodovaní sa, komu to cez víkend hodíte, pozerajte práve na výsledky. Nie na to, kto ako vyzerá, čo kto sľubuje, kto je vidieť na obálkach novín, alebo koho najviac vychvaľujú/démonizujú, pozerajte na výsledky, ktoré naši politici dosiahli v uplynulých obdobiach. Všetky strany sú dnes už ľahko čitateľné a práve výsledky ich prezrádzajú.
.
Covid šikana, dvadsať tisíc mŕtvych, rozvrátené zdravotníctvo, rozvrátené školstvo, rozvrátené financie, finančná záťaž obyvateľstva zvýšená o 100% (zdražovanie), inflácia, rozdelené obyvateľstvo, podpora migrácie, desať mesačné bezvládie.
.
Odpovedzte si sami kto toto všetko spôsobil a koho to bola vina, a presne tie strany nevoľte, inak v nasledujúcom období dokončia svoju prácu a my prídeme o svoj štát.
.
Ako pomôcku si prezrite oficiálny graf: https://www.rozpocet.sk/web/#/prehlad
.
P.S.: Naša prezidentka reprezentuje stranu PS.

Juraj Tušš

Kolaps civilizácie, alebo ak do pekla, tak na veľkom bielom koni

14.11.2023

Tak ako každá civilizácia, ktorá vznikla v minulosti na našej Zemi a neuberala sa cestou života, cestou prirodzených zákonitostí, tak aj tá dnešná, kapitalistická, naháňajúca sa za ziskom, chtíčom a panovaním nad druhými, prechádza postupne svojimi prirodzenými fázami: prosperitou, krízou a kolapsom.Audio: https://youtu.be/1EBRCS0LiBQ..SITUÁCIA VO SVETE..Kríza našej [...]

Dôležitý rozhovor, ktorý si určite vypočujte

11.11.2023

Nesmieme zabudnúť na dobu bláznov, ktorá spôsobila a ešte spôsobí hromadu ľudského nešťastia. Tí čo verejne toto šialenstvo podporovali na štátnej úrovni a úrovni rôznych reklamných kampaní, musia byť súdení. .ROZHOVOR: https://youtu.be/gy51nhFQkWw.Ak si uvedomíme, že celý čas išlo o nátlakovú akciu, ktorej sa mnohí nevedeli a nemohli vyhnúť, doslova išlo o [...]

Výhľadová situácia na Slovensku – Zopár rád politikom.

03.10.2023

Dnes viacerí z nás netrpezlivo čakáme na vyskladanie novej vlády s nádejou, že sa život na Slovensku zmení k lepšiemu. Avšak dá sa to pri tak rozvrátených financiách a pred nadchádzajúcou krízou? . Ako som v minulom článku spomínal, vidím tri možnosti ďalšieho vývoja, buď Fico zostaví vládu so stranou HLAS a SNS, alebo Pellegrini zostaví vládu s PS, KDH [...]

george Santos

Peniaze darcov míňal na luxus a porno. Kongres USA vylúčil republikána Santosa

01.12.2023 23:44

35-ročný Santos sa do Kongresu dostal vo vlaňajších voľbách. Následne sa však ukázalo, že celý jeho životopis bol podvodom.

česko, sneh, zima

Českú republiku zasypal sneh, problémy má aj pražské letisko

01.12.2023 23:15

Hasiči večer informovali o stovkách zásahov na rôznych miestach republiky.

Vyšný Komárnik hranice kolóny kamióny

Kyjev a Varšava sa dohodli na riešení protestu poľských autodopravcov na hraniciach

01.12.2023 22:41

Únia autodopravcov Slovenska v piatok na protest zablokovala hraničný priechod Vyšné Nemecké - Užhorod.

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 72
Celková čítanosť: 204049x
Priemerná čítanosť článkov: 2834x

Autor blogu

Kategórie