Založ si blog

Kultúra smrti

.
.
Všimnime si, všetky témy a udalosti, ktoré na Slovensku rezonujú od volieb z roku 2020, kedy sa na Slovensku zmenila moc pomocou vraždy dvoch ľudí a do vlády sa dostali zahraniční „poslušníčkovia“, sa dajú nazvať jedným pojmom – kultúrou smrti.
.
Či je to téma zdravotnícka, téma LGBTIQ+, naša „obranná“ agenda, volebná problematika, alebo podpora a pomoc obyvateľstvu, všetky tieto udalosti spôsobili, spôsobujú a ešte spôsobia zvýšenú úmrtnosť nášho obyvateľstva. Nie je sa čomu čudovať a ani sa nečudujem. Na Slovensku sa moci pevne chopili zahraničné korporácie (americkým pojmom demokrati) a denno – denne tu predvádzajú skrz svoje médiá a svojich „poslušníčkov“ ich zvrátenú politiku vychádzajúcu z bláznovstva, doslova zo satanizmu. Totižto ich celkovým „odborným“ riešením trvalej udržateľnosti ľudstva na planéte je depopulácia – samozničenie.
.
Likvidujú zdravotníctvo, likvidujú školstvo, vnášajú farebnú toxicitu do mysle mladých ľudí, a nalievajú naše dlhy do vojny a do vojnovej propagandy. Pomerne rýchlo sme sa stali otrokmi bláznov, a to hrôzostrašným spôsobom – celkom dobrovoľne.
.
Keď sa podobne rýchlo nepreberieme, neuvidíme naštartovaný samodeštrukčný mód našej spoločnosti a nezbavíme našich bláznov moci skrz svoju pasivitu k nim, budeme svedkami ešte mnohých úmrtí v našom najbližšom okolí. Kultúra smrti veľmi rýchlo spôsobí náš celkový úpadok, zapríčiní nedostatok a obrovský žiaľ.
.
Svetielkom na konci tunela je, že „demokrati“ s nami hrajú otvorenú partiu, vôbec sa neskrývajú vo svojich plánoch a dopredu nám hovoria o svojich zámeroch, tak napríklad:Z. Čaputová pri svojej inaugurácií: „… chcem aby sme boli krajinou, kde sa ľudia nebudú báť umierať“. Prednedávnom Igor Matovič: „R: … pokiaľ to niekto po vás nezruší, I.M: Nezruší, a nikto po nás nebude, my tu budeme vládnuť naveky, ďakujem pekne, dovidenia.“ Kým naša prezidentka sa poslušne pred všetkými prihlásila ku kultúre smrti a od vtedy sa stala u mňa len vybieleným hrobom, Matovič sebavedomo reflektuje svoje pocity vychádzajúce zo sledovania volebnej situácie v Amerike, ktorá vznikla počas volieb do kongresu, z ktorej vyplýva, že voľby v dnešnej modernej dobe sa stávajú irelevantnými / nepodstatnými.
.
Svetielko nádeje vidím však kvôli tomu, že pri otvorenej hre vzniká potrebný kontrast informácií a práve pri vysokom kontraste prichádza k uvedomeniu, k prebudeniu sa. Vďaka absurdnostiam máme potenciál rovnako rýchlo sa prebrať tak, ako sme dokázali rýchlo zaspať.

Juraj Tušš

Referendum – Áno, či nie? Čo nás čaká?

18.01.2023

Opäť sa naša spoločnosť nachádza v kľúčovom bode, na križovatke, ktorá rozhodne o našej ďalšej ceste počas nadchádzajúcich náročných dní v roku 2023. Osobne obdobné križovatky pomenovávam ako IQ testy slovenského národa, pretože perfektne odzrkadľujú našu kolektívnu úroveň znalostí, a to nielen o riadení našej spoločnosti, nášho obyvateľstva, [...]

Šťastný nový rok 2023

26.12.2022

Pri hodnotení končiaceho roku by si kdejaký pesimista mohol povedať, že to bol najhorší rok, aký doteraz zažil. Ekonomický prepad, sociálna nestabilita – odsocializovanie spoločnosti, štatisticky najvyššia úmrtnosť obyvateľstva… Veru, bol to smutný rok, bláznivý rok a veľa bláznov spomedzi nás dostalo príležitosť zviditeľniť sa. Avšak ja som optimista [...]

Snaha zaškatuľkovať jedným názorom slovenskú myseľ.

22.10.2022

Politická situácia na Slovensku je zrejmá, už dávnejšie som o nej písal tu: https://jurajtuss.blog.pravda.sk/…/dnesna-politicka…/ . Ak trend bude naďalej pokračovať, pluralita názorov bude čoskoro na Slovensku dávnou minulosťou. V hlavných médiách budeme počuť už len jeden názor, jeden pohľad, jednu pravdu, o ktorej sa nediskutuje. Alternatíva sa udusí. [...]

vojna na Ukrajine, vojak, Bachmut

Neutralita neexistuje. Zelenskyj pozval šéfa MOV Bacha do Bachmutu

27.01.2023 20:53

V meste v Doneckej oblasti sa už celé mesiace odohrávajú urputné boje medzi ukrajinskými obrancami a ruskou armádou.

zoo Bojnice, karantena, vtacia chripka kačica, vták, hus

Bratislavskú zoo dočasne zatvoria, u jednej z husí potvrdili vtáčiu chrípku

27.01.2023 20:44

Zoologická záhrada bude dočasne zatvorená na 30 dní.

Británia Londýn nehoda múž pisoár usmrtenie

Muža v centre Londýna usmrtil výsuvný pisoár

27.01.2023 20:39

Podľa médií ide o technika, ktorý mal na starosti údržbu týchto hygienických zariadení.

Izrael koronavírus opatrenia Židia sviatok pesach

Streľba v synagóge v Jeruzaleme si vyžiadala päť obetí

27.01.2023 20:26

K streľbe došlo vo štvrti Neve Jaakov vo východnom sektore Jeruzalema, ktorú Izrael anektoval.

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 149638x
Priemerná čítanosť článkov: 2721x

Autor blogu

Kategórie