Založ si blog

Okupácia Slovenska.

Podľa týchto jednoduchých obrázkov môžeme názorne vidieť kedy nastala skutočná (ekonomická) okupácia Slovenska, a v ktorých rokoch Slovensko zmenilo svoju orientáciu ekonomiky z vývozu na dovoz.

.

Vedeli ste napríklad, že v roku 1989 malo Slovensko hospodársky PREBYTOK v prepočte 2mld. eur? Dnes sa DLH pohybuje na hranici 63mld. eur. „Parádny pokrok“.

.

Samozrejme ľuďom, ktorí považujú požičané peniaze za svoje vlastné, to tak nepríde a neustále si myslia ako veľmi bohatnú – tomu sa vraví americký sen. Ja tomu hovorím hlúposť.

.

A dnes tí istí ľudia, ktorí u nás naštartovali ekonomickú samovraždu a prikryli ju pod dekou amerického sna, nám budú hovoriť o nutnosti uskromnenia sa, šetrenia a dôležitosti znižovať svoj zadlžený životný štandard.

.

Čo myslíte, dokedy nás budú vykorisťovať naši západní „priatelia“?

Pekný deň.

.

P.S.: Neverte našim „house negrom“ 😃 – nášmu služobníctvu.

Viac k téme „house negro“ tu: https://jurajtuss.blog.pravda.sk/…/vieme-uplatnit…/

.

.

Obrázky prebrané z blogu: https://karolondrias2.blog.pravda.sk/…/podakovanie…/

Kultúra smrti

15.11.2022

..Všimnime si, všetky témy a udalosti, ktoré na Slovensku rezonujú od volieb z roku 2020, kedy sa na Slovensku zmenila moc pomocou vraždy dvoch ľudí a do vlády sa dostali zahraniční „poslušníčkovia“, sa dajú nazvať jedným pojmom – kultúrou smrti. .Či je to téma zdravotnícka, téma LGBTIQ+, naša „obranná“ agenda, volebná problematika, alebo podpora a pomoc [...]

Snaha zaškatuľkovať jedným názorom slovenskú myseľ.

22.10.2022

Politická situácia na Slovensku je zrejmá, už dávnejšie som o nej písal tu: https://jurajtuss.blog.pravda.sk/…/dnesna-politicka…/ . Ak trend bude naďalej pokračovať, pluralita názorov bude čoskoro na Slovensku dávnou minulosťou. V hlavných médiách budeme počuť už len jeden názor, jeden pohľad, jednu pravdu, o ktorej sa nediskutuje. Alternatíva sa udusí. [...]

Predvečer veľkej bitky – Cherson.

19.10.2022

Všetko naznačuje tomu, že ideme do finále v našom súčasnom kritickom okamihu. Aby som bol presnejší, po prvé, všetko je pripravené k prijatiu Fínska, a takisto samotnej Ukrajiny do NATO, po druhé, Rusi spolu s Bielorusmi aktivovali armádu na bieloruskom území, po tretie, Elon Musk zaváhal s podporou STARLINKU v snahe vyhnúť sa tretej svetovej vojne, ale nakoniec aj tak [...]

Somálsko útok bombový

Ďalší útok militantov v somálskom Mogadiše. Zahynulo najmenej desať ľudí

28.11.2022 08:03

Pri útoku utrpel zranenia aj somálsky minister vnútornej bezpečnosti.

šanghaj protest čína police

BBC tvrdí, že jej novinára v Šanghaji zadržala a zbila čínska polícia

28.11.2022 06:56

Novinár mal v Šanghaji informovať o priebehu protestov za ukončenie prísnych opatrení čínskej vlády proti šíreniu covidu.

Germany Russia Ukraine War

Nemeckí vojenskí mechanici sú už v Michalovciach. Aké zbrane pre Ukrajinu budú opravovať?

28.11.2022 06:00

Rezort obrany ubezpečuje, že Slovensku ani Michalovciam v súvislosti s opravou nemeckej bojovej techniky žiadne nebezpečenstvo nehrozí.

Antonivskij most, Cherson, vojna na Ukrajine

ONLINE: Kyjev je pod snehom. Zelenskyj očakáva ďalšie raketové útoky

28.11.2022 05:55, aktualizované: 09:28

Kým budú mať Rusi rakety, tak sa neupokoja, uviedol ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, ktorý očakáva ďalšie ruské raketové útoky.

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 140300x
Priemerná čítanosť článkov: 2647x

Autor blogu

Kategórie