Založ si blog

Ľudia sa zbláznili – čaká nás vojna

Dnes je pamätný deň, ktorý pripomína dobu, kedy ľudstvo (na chvíľu) zvíťazilo nad bláznovstvom.
.
V konflikte s idiotmi zahynulo len v našej širšej oblasti cca 30 miliónov ľudí, z toho drvivá väčšina neozbrojených civilistov. Vojenských strát bolo omnoho menej, čo len poukazuje na zverstvo vtedajších bláznov, proti ktorým ľudia bojovali.
.
Vravíte, že Hitler (západná koalícia) bol rovnaký ako Stalin? Mýlite sa a podliehate propagande! Veď si pozrite štatistiky padlých. Stalin nevyhladzoval, Stalin čistil (od fašistov) a oslobodzoval, kým Hitler vraždil a plienil. Tento fakt si ľahko potvrdíte pri porovnaní oficiálnych strát (civilných/vojenských) obetí konkrétnych štátov.
.
Po Stalinovej smrti, sa postupne opäť riadenia nad našim svetom (našou oblasťou) zmocnili blázni, využívajúc našu naivitu, hlúposť a slabú pamäť. Opäť sme sa pustili na cestu bláznovstva zaslepení americkým snom, ktorý je mimochodom celý vybudovaný len na našich dlhoch, a ktorý pľundruje (doslova ničí) našu planétu.
.
Sme hlupáci a ako hlupáci sa aj správame. V pamätný deň nášho (dočasného) oslobodenia, miesto toho aby sme boli vďační a uctili si padlých vojakov z okolitých krajín, provokujeme – za asistencie našej polície, hádžeme farbu na veľvyslancov a doslova hajlujeme nad hrobmi tých, ktorí nás nevyhladzovali, ale ktorí nás oslobodzovali a umierali za nás.
.
Som z nás veľmi sklamaný. Žiaľ, vyzerá to tak, že si musíme opäť raz zažiť to, čomu sme sa mali v minulosti poučiť, čomu sme sa chceli v budúcnosti vyhnúť. Už si nemyslím, že sme schopní v hodine dvanástej prebrať sa z ilúzie, vymaniť sa z fašistickej propagandy a vypnúť televízor, nestihneme to.
.
Prečo som pesimista? Poliaci s Ukrajinou uvažujú o spoločnej federácii, kým Fíni so Švédmi plánujú vstúpiť do NATO. Koordinovaná akcia, môže bleskovo spustiť masívnu útočnú operáciu na území Ruska s podporou celého NATO.
.
Dnes je cítiť vojnu vo vzduchu a je len otázkou času, kedy sa sfanatizovaní ,,jehovisti“ opäť raz vyberú na smrteľnú výpravu do Ruska. Verte mi, zoberú nás čoskoro so sebou a my idioti s hrdosťou pôjdeme – ako potrava pre delá.
.
Zase raz budeme tancovať a spievať za potlesku slniečok/fašistov na ceste do pekla. Už tomu asi nejde zabrániť – osobne neviem ako, vy áno?
.
.
Videá: https://www.facebook.com/tusske/posts/10226753132485472
.
K videám: 1/ Naše slniečka na Slavíne a asistencia polície k bráneniu „kladeniu vencov“. 2,3/ Ruskí veľvyslanci vo Varšave pri uctení pamiatky a láskyplní podporovatelia Ukrajiny. (Podľa OSCE doteraz na Ukrajine zahynulo 3500 civilných obetí. OSCE – tá organizácia, ktorá bola na Donbase usvedčená zo špionáže.)

Selektívne informovanie

04.03.2023

nespôsobuje len to, že sa napríklad v predstihu nedozvieme o ,,pochode za mier”, alebo o “podrobnostiach referenda”, ktoré malo potenciál opätovne dať ľuďom do rúk moc hlasovaním… ale napríklad spôsobuje aj to, že nemáme ani len tušenia, aký veľký nacizmus vzrastá a podporuje sa v súčasnosti na Ukrajine (https://rumble.com/v2boecq-propaganda.html). . . Účelovo sa [...]

Referendum – Áno, či nie? Čo nás čaká?

18.01.2023

Opäť sa naša spoločnosť nachádza v kľúčovom bode, na križovatke, ktorá rozhodne o našej ďalšej ceste počas nadchádzajúcich náročných dní v roku 2023. Osobne obdobné križovatky pomenovávam ako IQ testy slovenského národa, pretože perfektne odzrkadľujú našu kolektívnu úroveň znalostí, a to nielen o riadení našej spoločnosti, nášho obyvateľstva, [...]

Šťastný nový rok 2023

26.12.2022

Pri hodnotení končiaceho roku by si kdejaký pesimista mohol povedať, že to bol najhorší rok, aký doteraz zažil. Ekonomický prepad, sociálna nestabilita – odsocializovanie spoločnosti, štatisticky najvyššia úmrtnosť obyvateľstva… Veru, bol to smutný rok, bláznivý rok a veľa bláznov spomedzi nás dostalo príležitosť zviditeľniť sa. Avšak ja som optimista [...]

Banská Štiavnica, centrum, po požiari

Banskej Štiavnici pomôže UNESCO aj český rezort kultúry

22.03.2023 06:30

Požiarom zničenému banskému mestu chce ministerstvo pomôcť navýšením personálnych kapacít. Odborníkov spoza hraníc by tam mali poslať aj Česi či UNESCO.

Rusko, Čína, Si Ťin-pching, Vladimir Putin, matrioška

ONLINE: Mierové plány Ukrajiny a Číny sú úplne odlišné. Vojnu nezastavia

22.03.2023 06:05, aktualizované: 06:40

Biely dom: "V tom, čo povedali Putin a Si Ťin-Pching, sme nevideli nič, čo by nás viedlo k tomu, aby sme si mysleli, že vojna na Ukrajine sa skončí čoskoro".

Si Ťin-pching, Vladimir Putin

Expert: Peking neopustí Moskvu, lebo Rusko dokáže zničiť USA

22.03.2023 05:45

"Vladimir Putin a Si Ťin-pching si až tak nedôverujú,“ povedal Michal Lubina, expert na Čínu z Jagelovskej univerzity v Krakove.

poland military base

USA majú v Poľsku prvú stálu základňu na východe: Sme tu, aby sme zostali

21.03.2023 20:29

Spojené štáty v utorok slávnostne začali prevádzku svojej prvej stálej vojenskej posádky v Poľsku a na východnom krídle NATO.

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 156824x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie