Založ si blog

Ľudia sa zbláznili – čaká nás vojna

Dnes je pamätný deň, ktorý pripomína dobu, kedy ľudstvo (na chvíľu) zvíťazilo nad bláznovstvom.
.
V konflikte s idiotmi zahynulo len v našej širšej oblasti cca 30 miliónov ľudí, z toho drvivá väčšina neozbrojených civilistov. Vojenských strát bolo omnoho menej, čo len poukazuje na zverstvo vtedajších bláznov, proti ktorým ľudia bojovali.
.
Vravíte, že Hitler (západná koalícia) bol rovnaký ako Stalin? Mýlite sa a podliehate propagande! Veď si pozrite štatistiky padlých. Stalin nevyhladzoval, Stalin čistil (od fašistov) a oslobodzoval, kým Hitler vraždil a plienil. Tento fakt si ľahko potvrdíte pri porovnaní oficiálnych strát (civilných/vojenských) obetí konkrétnych štátov.
.
Po Stalinovej smrti, sa postupne opäť riadenia nad našim svetom (našou oblasťou) zmocnili blázni, využívajúc našu naivitu, hlúposť a slabú pamäť. Opäť sme sa pustili na cestu bláznovstva zaslepení americkým snom, ktorý je mimochodom celý vybudovaný len na našich dlhoch, a ktorý pľundruje (doslova ničí) našu planétu.
.
Sme hlupáci a ako hlupáci sa aj správame. V pamätný deň nášho (dočasného) oslobodenia, miesto toho aby sme boli vďační a uctili si padlých vojakov z okolitých krajín, provokujeme – za asistencie našej polície, hádžeme farbu na veľvyslancov a doslova hajlujeme nad hrobmi tých, ktorí nás nevyhladzovali, ale ktorí nás oslobodzovali a umierali za nás.
.
Som z nás veľmi sklamaný. Žiaľ, vyzerá to tak, že si musíme opäť raz zažiť to, čomu sme sa mali v minulosti poučiť, čomu sme sa chceli v budúcnosti vyhnúť. Už si nemyslím, že sme schopní v hodine dvanástej prebrať sa z ilúzie, vymaniť sa z fašistickej propagandy a vypnúť televízor, nestihneme to.
.
Prečo som pesimista? Poliaci s Ukrajinou uvažujú o spoločnej federácii, kým Fíni so Švédmi plánujú vstúpiť do NATO. Koordinovaná akcia, môže bleskovo spustiť masívnu útočnú operáciu na území Ruska s podporou celého NATO.
.
Dnes je cítiť vojnu vo vzduchu a je len otázkou času, kedy sa sfanatizovaní ,,jehovisti“ opäť raz vyberú na smrteľnú výpravu do Ruska. Verte mi, zoberú nás čoskoro so sebou a my idioti s hrdosťou pôjdeme – ako potrava pre delá.
.
Zase raz budeme tancovať a spievať za potlesku slniečok/fašistov na ceste do pekla. Už tomu asi nejde zabrániť – osobne neviem ako, vy áno?
.
.
Videá: https://www.facebook.com/tusske/posts/10226753132485472
.
K videám: 1/ Naše slniečka na Slavíne a asistencia polície k bráneniu „kladeniu vencov“. 2,3/ Ruskí veľvyslanci vo Varšave pri uctení pamiatky a láskyplní podporovatelia Ukrajiny. (Podľa OSCE doteraz na Ukrajine zahynulo 3500 civilných obetí. OSCE – tá organizácia, ktorá bola na Donbase usvedčená zo špionáže.)

Cenzúra sa dá pochopiť.

27.05.2022

Z pohľadu stability je cenzúra dôležitým nástrojom k udržaniu poslušnosti vlastného obyvateľstva, teda k udržaniu svojho riadiaceho vplyvu nad svojim obyvateľstvom. . Ako nám G.Soros na ekonomickom fóre v Davose veľmi presne povedal, dnes na planéte súperia o vplyv dva hlavné systémy riadenia spoločnosti. [...]

Dnešná situácia vo svete – Davos spustil odpočítavanie.

26.05.2022

Prednedávnom na svetovom ekonomickom fóre v Davose vystúpili, okrem iných, dve kľúčové postavy dnešnej svetovej politiky – H.Kissinger a G.Soros. Obaja predniesli veľmi dôležité posolstvá svetu a zároveň načrtli riešenia dnešnej kritickej situácie… i keď každý iné. . Kým H.Kissinger dôrazne vyzval západný svet na dohodu s Ruskom, [...]

O láske – trochu inak.

01.05.2022

V tomto článku sa pokúsim abstraktný pojem „láska“ definovať tak, aby neostal len pekným slovíčkom používaným v obrovskom množstve fráz, ale aby bol skutočne zrozumiteľný a ľahšie uplatniteľný v našom reálnom živote. Opierať sa budem o najmodernejšie poznatky našej vedy o základnom princípe fungovania nášho sveta. . . ALFA A OMEGA . . Najskôr vám [...]

dúhová vlajka, ombudsmanka

Poslanec OľaNO a exkotlebovec spolu, chcú zakázať dúhové vlajky. Bordel, reaguje Bittó Cigániková

28.05.2022 12:00

Na verejných budovách by podľa poslancov Gyimesiho a Tarabu nemali viať dúhové vlajky. O ich spoločnom návrhu nevie ani koaličná rada.

test, covid, testovanie Ružinov

Covid má tri obere a 150 nakazených

28.05.2022 11:05

Prostredníctvom 1290 vykonaných RT-PCR testov odhalili v piatok na Slovensku 150 prípadov nákazy novým koronavírusom.

vojna na Ukrajine, tanky

Zbrane od Západu Rusov rozčuľujú: Vediete zástupnú vojnu cez Ukrajincov

28.05.2022 10:34

Ruskí predstavitelia varovali Západ, že dodávky zbraní Ukrajine, schopné zasiahnuť ruské územie, môžu situáciu "neprijateľne eskalovať".

nemocnica, čakáreň, choroba, práceneschopnosť, lekár

Choroby z povolania? Vlani najviac v zdravotníctve a vo výrobe

28.05.2022 10:10

Zdravie v práci si poškodili najmä pracujúci medzi 50. až 59. rokom života. Vyplýva to z dát Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI).

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 77017x
Priemerná čítanosť článkov: 2139x

Autor blogu

Kategórie