Založ si blog

Začali sa organizovať európske protesty kamionistov. Čo nám hrozí?

Nie som si istý, či tí ľudia, čo organizujú plošné kamiónové protesty po Európe, si uvedomujú aké následky môže mať táto forma protestu.

.

Na prvý pohľad sa mi akcia podobá na spustenie procesu reformovania logistiky tovaru vo sfére vplyvu korporácií (Severná Amerika, Európa).

.

Čo to znamená? Predpoklad na ešte väčšiu centralizáciu zdrojov v západnom svete.. 20.11. som napísal ,,predpoveď“ v tomto článku: https://www.projektz.sk/…/16-dnesna-situacia-vo-svete…/

.

Nie som si istý, či netreba biť na poplach, pretože reálne nám hrozí zablokovanie životne dôležitých trás zásobovania potravinami.

.

Nesebestačné štáty ako Slovensko by mohli priveľmi rýchlo pocítiť hladomor. Nepamätám si lepšiu dobu na predzásobenie sa trvanlivými potravinami ako je tá dnes. Nepodceňte situáciu. Uvidíme, ako sa vyvinie priebeh, ale ak to bude zlé, bude to rýchlo zlé.

.

Čo si o problematike myslíte vy?

Cenzúra sa dá pochopiť.

27.05.2022

Z pohľadu stability je cenzúra dôležitým nástrojom k udržaniu poslušnosti vlastného obyvateľstva, teda k udržaniu svojho riadiaceho vplyvu nad svojim obyvateľstvom. . Ako nám G.Soros na ekonomickom fóre v Davose veľmi presne povedal, dnes na planéte súperia o vplyv dva hlavné systémy riadenia spoločnosti. [...]

Dnešná situácia vo svete – Davos spustil odpočítavanie.

26.05.2022

Prednedávnom na svetovom ekonomickom fóre v Davose vystúpili, okrem iných, dve kľúčové postavy dnešnej svetovej politiky – H.Kissinger a G.Soros. Obaja predniesli veľmi dôležité posolstvá svetu a zároveň načrtli riešenia dnešnej kritickej situácie… i keď každý iné. . Kým H.Kissinger dôrazne vyzval západný svet na dohodu s Ruskom, [...]

Ľudia sa zbláznili – čaká nás vojna

09.05.2022

Dnes je pamätný deň, ktorý pripomína dobu, kedy ľudstvo (na chvíľu) zvíťazilo nad bláznovstvom. .V konflikte s idiotmi zahynulo len v našej širšej oblasti cca 30 miliónov ľudí, z toho drvivá väčšina neozbrojených civilistov. Vojenských strát bolo omnoho menej, čo len poukazuje na zverstvo vtedajších bláznov, proti ktorým ľudia bojovali. .Vravíte, že Hitler [...]

dúhová vlajka, ombudsmanka

Poslanec OľaNO a exkotlebovec spolu, chcú zakázať dúhové vlajky. Bordel, reaguje Bittó Cigániková

28.05.2022 12:00

Na verejných budovách by podľa poslancov Gyimesiho a Tarabu nemali viať dúhové vlajky. O ich spoločnom návrhu nevie ani koaličná rada.

test, covid, testovanie Ružinov

Covid má tri obere a 150 nakazených

28.05.2022 11:05

Prostredníctvom 1290 vykonaných RT-PCR testov odhalili v piatok na Slovensku 150 prípadov nákazy novým koronavírusom.

vojna na Ukrajine, tanky

Zbrane od Západu Rusov rozčuľujú: Vediete zástupnú vojnu cez Ukrajincov

28.05.2022 10:34

Ruskí predstavitelia varovali Západ, že dodávky zbraní Ukrajine, schopné zasiahnuť ruské územie, môžu situáciu "neprijateľne eskalovať".

nemocnica, čakáreň, choroba, práceneschopnosť, lekár

Choroby z povolania? Vlani najviac v zdravotníctve a vo výrobe

28.05.2022 10:10

Zdravie v práci si poškodili najmä pracujúci medzi 50. až 59. rokom života. Vyplýva to z dát Národného centra zdravotníckych informácií (NCZI).

Juraj Tušš

Projekt:Z

Štatistiky blogu

Počet článkov: 36
Celková čítanosť: 77019x
Priemerná čítanosť článkov: 2139x

Autor blogu

Kategórie